Design
Ua En

Пелета паливна

Деревна пелета ( паливні гранули ) - один з небагатьох альтернативних видів палива.

На приватному підприємстві «Дизайн» працює потужна лінія з виробництва пелет італійського виробництва з двома грануляторами «Gamma 42», «Berga 4 pm» та якісними матрицями від «Generaldies» загальним виходом до 2 тон готової продукції за годину.

Наша деревна пелета є продуктом преміум класу з високими якісними характеристиками, що відповідають всім міжнарожним та відчизняним стандартам. (Переглянути сертифікат)

Низький вміст вологи, зольності та сірки разом з хорошою теплотворністю роблять наші гранули чудовим видом палива.

Пелета фасована в міцні прозорі поліетиленові мішки по 15кг, що в свою чергу формуються в пакети вагою 1 тона на деревяних піддонах власного виробництва з маркуванням відповідно фітосанітарних вимог клеймом IPPC.

На ПП «Дизайн» в процесі випуску основної продукції накопичуються великі об’єми відходів деревини, а саме: cухої та мокрої тирси, деревної тріски та обрізків з лінії оптимізації. Цілком зрозуміло, що це все переробляється на паливні гранули. Тому великі об’єми виробництва пелети нашим підприємством, можуть задовільнити практично будь-якого покупця.

Використання пелет є доцільним, як з економічної точки зору, так і з огляду на екологічну безпеку. Тенденція здорожчання викопного палива ( газ, нафта, вугілля ) тільки збільшуватиме ефективність використання паливних пелет. Також важливим є те, що сировиною для виготовлення енергетичних гранул слугує деревина - відновлювальний ресурс, який є природнім акумулятором, що здатний накопичувати велику кількість сонячної енергії протягом тривалого часу.

Пелети - один з самих екологічно чистих видів палива. Він не тільки не забруднює навколишнє середовище, але також вирішує проблему утилізації деревних відходів.

При спалюванні пелет емісія вуглекислого газу в атмосферу в десятки разів нижча , ніж в інших викопних видів палива. Деревні гранули вважаються нейтральним паливом , оскільки під час горіння виділяється так ж кількість СО2, як і при гнитті деревини. Зольність пелет в 15-20 разів менша ніж у вугілля.

При спалюванні 1000 кг деревних пелет виділяється стільки ж теплової енергії як при використанні:

  • 480 м3 газу)
  • 1600 кг деревини)
  • 500 л дизпалива)
  • 685 л мазуту

В світі, з кожним роком, виробництво та споживання паливних гранул збільшується колосальними темпами.

ПП «Дизайн» завжди відкрите для плідної та взаємовигідної співпраці з вами!

Контакти

Адреса

35000 Україна, Рівненська область,
м. Костопіль, вул. Проектова, 1

Телефон

067-360-89-76
(03657) 2-28-58